Vnútorné žalúzie

ISOLINE

Horizontálna žalúzia ISOLINE je v súčastnosti najbežnejší typ interiérovej žalúzie. Retiazkové ovládanie zaručuje jednoduchú manipuláciu – jednou retiazkou sa žalúzia vyťahuje aj naklápa.

Horný nosník je doplnený farebne zladenými plastovým krytkami. Žalúzia určená pre plastové, drevené a hliníkové okná.

Všetky časti ovládania aj uchytenia žalúzie na krídle  sú prekryté a nenarúšajú vzhľad okna. Ovládanie zaručuje jednoduchú manipuláciu – jednou retiazkou sa žalúzia vyťahuje aj naklápa. Retiazka sa jednoducho čistí a vďaka konštantnej dĺžke nezavadzia na parapetnej doske. Žalúzia je vo svojej polohe fixovaná po po bokoch silonovým lankom.

Horný nosník sa dodáva v deviatich farebných odtieňoch.

ISOLINE LOCO

Najnovší typ ISO žalúzie v našej ponuke. 

Horný nosník aj mechanizmus ovládania je prekrytý zoblenou krycou lištou, ktorá dodáva žalúzii kompaktný elegantný vzhľad. Kryciu lištu je možné dodať okrem deviatich  RAL odtieňov aj v šiestich imitáciách dreva.

Horný nosník aj mechanizmus ovládania je prekrytý zoblenou krycou lištou, ktorá dodáva žalúzii kompaktný elegantný vzhľad. Kryciu lištu je možné dodať okrem deviatich  RAL odtieňov aj v šiestich imitáciách dreva. Združené retiazkové ovládanie umožňuje naklápanie aj sťahovanie lamiel.

Žalúzia je vo svojej polohe fixovaná po bokoch silonovým lankom.

Drevená žalúzia KLASIK 25

Drevené žalúzie ocenia všetci, ktorí uprednostňujú zariadenie v prírodnom štýle. Všetky detaily sú starostlivo spracované a oslovia aj najnáročnejšieho zákazníka. Drevené žalúzie s lamelou 25 mm sa montujú na krídlo okna ako klasické hliníkové žalúzie.

Základná zostava drevenej žalúzie KLASIC 25

 • Horný nosník: valcovaný pozinkovaný plech
 • Prekrývacia lišta a spodná lišta: drevo, vrchná lišta dve varianty – hladká, farba podľa vzorkovníka
 • Lamely: prírodné drevo, bambus, šírka lamely 27 mm, farba podľa vzorkovníka
 • Fixácia: silonové lanko
 • Žalúziový rebríček, ovládacie  šnúry: polyester, farba zladená s farbou lamiel
 • Ovládanie: vyťahovanie lamiel textilnou šnúrou s ozdobnou drevenou koncovkou, naklápanie dreveným interiérovým ovládačom

Drevená žalúzia KLASIK 50

Exkluzívna  interiérová žalúzia so šírkou lamely 50 mm. Ideálna pre moderné štýlové a elegantné priestory. Prírodný dodáva tomuto výrobku nezvyčajnú krásu a jedinečnosť.

Horný nosník je prekrytý ozdobnu drevenou lištou.

Základná zostava drevenej žalúzie KLASIC 50

 • Horný nosník: 50×50, valcovaný pozinkovaný plech
 • Ozdobná prekrývacia lišta: prír. drevo, farba podľa vzorkovníka
 • Lamely: prír.drevo, bambus, farba podľa vzorkovníka
 • Fixácia: oceľové lanko potiahnuté plastom
 • Žalúziový rebríček, ovládacie šnúry: polyester, farba zladená s farbou lamiel
 • Ovládanie: textilnou šnúrou s ozdobnou drevenou koncovkou

Po vytiahnutí žalúzií zostáva hrúbka zväzku lamiel na každých 10 cm výšky žalúzie 1,1 cm.

Výrobok nie je vhodný do miestností so zvýšenou vlhkosťou (kúpeľne, kuchyne a pod.). Vzhľadom k prírodnému charakteru použitého materiálu sú možné jemné odchýlky v odtieni jednotlivých lamiel.

Vertikálne žalúzie

Tienenie veľkých plôch v interiéri nikdy nebolo také ľahké. Vertikálne žalúzie poskytujú komfort v jednoduchom ovládaní a vyžadujú minimálnu údržbu. Možnosť výberu z množstva farieb, látok a vzorov robí z týchto žalúzií vhodný doplnok do každého interiéru.

Pre svoj esteticky čistý vzhľad sa hodia hlavne do spoločenských a reprezentačných priestorov, do kancelárií či ordinácií. Môžu poslúžiť klasicky ako tienidlo v okne, no svoje uplatnenie nájdu aj ako záves alebo opticky deliaci prvok v interiéroch. Vertikálne žalúzie si hravo poradia aj s atypickými tvarmi okien, akými sú oblúky alebo rôzne šikminy.

Call Now Button